Xiaomi Redmi 9A 32GB
Xiaomi Redmi 9A 32GB
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2025-07-10 15:09
! Teata veast| Bränd | Xiaomi |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS-LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 1600 x 720 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Ei |
| Mälumaht | 32 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | - |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@30fps |
| Kõneaeg kuni | 38 |
| Toetatud keeled | Eesti |
| Täiendav info | Sinise taustavalguse madal tase. HyperEngine |
| Kaubamärk | Xiaomi |
| Värv | Roheline |
| Korpuse materjal | Plastik |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Puudub |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 5000 |
| Audiofailide vormingud | MP3 |
| Mudel | Redmi 9A |
| Näotuvastus | + |
| Eesmine kaamera | 5 MP |
| Tagumine kaamera | 13 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 10 |
| Ekraani suurus | 6.53 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | Micro USB |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Ooteaeg kuni | 816 |
| Aku kiirlaadimine | - |
| Kaal koos akuga | 196 |
| Andurid | Lähedusandur |
| Sidestandard | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Videofailide formaadid | MKV |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Versioon | Redmi 9A |
| Protsessori mudel | MediaTek Helio G25 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 2 GB |
| Videokaardi mudel | PowerVR GE8320 |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Aku garantii | 12 |
| Vaata lisaks | |

























































