Xiaomi Mi 9 Lite
Xiaomi Mi 9 Lite
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2025-02-21 08:05
! Teata veast| Bränd | Xiaomi |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2340 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass 5 |
| Mälumaht | 128 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 256 |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 2160p@30fps |
| Kaitseaste (IP) | Ei ole |
| Kõneaeg kuni | 39 |
| Toetatud keeled | Läti |
| Täiendav info | Kiibistik: Qualcomm SDM710 Snapdragon 710. MIUI 10 kasutajaliides. MicroSD kaart kasutab SIM-kaardi #2 pesa |
| Kaubamärk | Xiaomi |
| Värv | Hall |
| Korpuse materjal | Plastik |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Puudub |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 4030 |
| Audiofailide vormingud | AMR-NB |
| Mudel | Mi 9 Lite |
| Näotuvastus | + |
| Eesmine kaamera | 32 MP |
| Tagumine kaamera | 2 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 9.0 (Pie) |
| Ekraani suurus | 6.39 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 179 |
| Andurid | Valguse andur |
| Sidestandard | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Videofailide formaadid | MKV |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Snapdragon 710 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 6 GB |
| Videokaardi mudel | Adreno 616 |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Aku garantii | 12 |
| Vaata lisaks | |









































