Western Digital Elements SE 480GB
Western Digital Elements SE 480GB
Sellele tootele pole hetkel müüjaid.
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
-
Jaga Facebook
-
Kopeeri link
Link on kopeeritud
Eelnevate müüjate soovitused (28)
Western Digital External SSD|WESTERN DIGITAL|480GB|USB 3.0|WDBAYN4800ABK-WESN / .. |
|
52.31 €
|
Laost otsasitplaza.lv |
Western Digital External Hard Drive SSD WD Elements SE 480GB Czarny (WDBAYN4800A.. |
|
56.21 €
|
Laost otsasgalador.ee |
Väline kõvaketas Western Digital Elements SE 480GB 400MS/s WDBAYN4800ABK-WESN |
|
71.70 €
|
Laost otsashansapost.ee |
WD Dysk zewnętrzny SSD WD Elements SE 480GB Czarny (WDBAYN4800ABK-WESN) |
|
77.04 €
|
Laost otsasbalticguru.eu |
WD Elements SE SSD 480 GB – kaasaskantav SSD, lugemiskiirus kuni 400 MB/s, 2-mee.. |
|
78.92 €
|
Laost otsassolit.me |
Western Western Digital WDBAYN4800ABK-WESN väline SSD-ketas 480 GB Micro-USB B M.. |
|
86.84 €
|
Laost otsasfrog.ee |
External SSD | WESTERN DIGITAL | 480GB | USB 3.0 | WDBAYN4800ABK-WESN |
|
89.00 €
|
Laost otsastechmarket.ee |
Western Digital External SSD|WESTERN DIGITAL|480GB|USB 3.0|WDBAYN4800ABK-WESN |
|
91.67 €
|
Laost otsasvlc.lv |
|
Elektrika.ee
|
External SSD 480GB, USB 3.0, Black WDBAYN4800ABK-WESN | 619659187248 |
|
92.12 €
|
Laost otsaselektrika.ee |
WD Elements SE SSD 480GB - Portable SSD, up to 400MB/s read speeds, 2-meter drop.. |
|
97.19 €
|
Laost otsaselectrobase.ee |
Hinnamuutuste ajalugu - Western Digital Elements SE 480GB

Miks maksta rohkem?
- Lisateave hindade kohta
- Hankige pakkumisi
- Hankige kasulikke koode
Saada madal hinna teadaanded!
Liitu meiega ja teavitame teid esmalt hinnamuutustest! 💚
Logi sisse Facebook Logi sisse GoogleEi ole Facebooki ega Gmaili kasutajat? Registreeru e-postiaadressiga
On tõenäoline, et selle toote hind langeb järgneva 3 nädala jooksul 10% võrra!
Arvustused, kommentaarid, arvamused - Western Digital Elements SE 480GB
Arvustusi pole. Ole esimene!
Informatsioon
| Bränd | WESTERN DIGITAL |
| Kategooria | Kõvakettad |
| Toote tüüp | Kõvakettad (Mobile) |
| Garantii | 24 |
| Liides | USB 3.1 |
| Täiendav info | Mõõdud: 64,5 x 64,5 x 8,72 mm |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Kaubamärk | Western Digital |
| Ketta maht | 480 GB |
| Kõvaketta suurus (Form factor) | 2.5" |
| Kirjutamiskiirus | 400 |
| Lugemiskiirus | 400 |
| Värv | Must |
| Mudel | WD Elements |
| Erikaitse | Löögikindel |
| Maksimaalne töötemperatuur | 45 |
| Vaata lisaks Näita vähem | |






































