Ulefone Power Armor 19T
Ulefone Power Armor 19T
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | ULEFONE |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2408 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass 5 |
| Mälumaht | 256 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 2000 |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1440p@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP68 / IP69K |
| Kõneaeg kuni | 39 |
| Toetatud keeled | Eesti |
| Kaubamärk | UleFone |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Tolmukindel |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 9600 |
| Audiofailide vormingud | MKA |
| Väljalaske aasta | 2023 |
| Mudel | Power Armor 19T |
| Näotuvastus | + |
| Eesmine kaamera | 16 MP |
| Tagumine kaamera | 5 x 5 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 12 |
| Ekraani suurus | 6.58 |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Ooteaeg kuni | 524 |
| Kaal koos akuga | 409 |
| Andurid | Kompass |
| Sidestandard | 4G Network LTE-FDD: B1/2/3/4/5/7/8/12/13/17/18/19/20/25/26/28A/28B/66/71 LTE-TDD: B34/38/39/40/41, 3G Network WCDMA: B1/2/4/5/6/8/19, 2G Network GSM: B2/3/5/8 |
| Videofailide formaadid | MOV |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 2.5D ekraan | - |
| Pikslite tihedus | 401 ppi |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Mediatek MT8781 Helio G99 (6nm) |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 12 GB |
| Videokaardi mudel | Mali-G57 MC2 |
| Välk | LED |
| Toetatud mälukaardid | Micro SDXC |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Aku garantii | 12 |
| Vaata lisaks | |






























