UleFone Power Armor 18T Ultra 512GB
UleFone Power Armor 18T Ultra 512GB
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-26 12:17
! Teata veast| Bränd | ULEFONE |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS-LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2408 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass 5 |
| Mälumaht | 512 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 4K@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP68 / IP69K |
| Toetatud keeled | Inglise |
| Kaubamärk | UleFone |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Must |
| Korpuse materjal | Plastik |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Sõrmejäljelugeja |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 9600 |
| Väljalaske aasta | 2022 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Armor 18T |
| Eesmine kaamera | 32 MP |
| Tagumine kaamera | 108 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Ekraani suurus | 6.58 |
| Juhtmeta laadimine | + |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 409 |
| Andurid | Kompass |
| Päritoluriik | - |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 2.5D ekraan | - |
| Pikslite tihedus | 401 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | + |
| Ümberpakendatud | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Mediatek Dimensity 7050 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 12 GB |
| Videokaardi mudel | Mali-G68 MC4 |
| Välk | LED |
| Toetatud mälukaardid | MicroSD |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Vaata lisaks | |

















































