Ulefone Power Armor 13 128GB
Ulefone Power Armor 13 128GB
Ulefone Power Armor 13 128GB Blackkiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 31.6Eur kuni 6 kuud |
|
189.58 €
|
Poodi rde.ee |
Ulefone Smartfon UleFone Power Armor 13 8/128GB Czarno-srebrny (UF-PW13/BK) |
|
200.31 €
|
Poodi percte.eu |
UleFone Power Armor 13 8/128GB Black-silver (UF-PW13/BK) | UF-PW13/BK | 69377487.. |
|
204.20 €
|
Poodi multo.eu |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 20:57
! Teata veast| Bränd | Ulefone |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2400 |
| Mälumaht | 8 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 1024 |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | - |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Kaitseaste (IP) | IP69K |
| Kaubamärk | UleFone |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Sõrmejäljelugeja |
| Aku maht | 13200 |
| Mudel | Power Armor 13 |
| Näotuvastus | - |
| Eesmine kaamera | 16 MP |
| Tagumine kaamera | 48 + 8 + 2 + 2 |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 11 |
| Ekraani suurus | 6.8 |
| Juhtmeta laadimine | + |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku kiirlaadimine | - |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Seeria | 13 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Versioon | Power Armor |
| Protsessori mudel | MediaTek Helio G95 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Välk | LED |
| Toetatud mälukaardid | MicroSD |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Vaata lisaks | |

















































