UleFone Armor X13 64GB
UleFone Armor X13 64GB
UleFone Armor X13 64GB - All BlackHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 136.0 € |
|
120.00 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Telefon Ulefone Armor X13 6GB/64GB BlackTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
140.60 €
|
Poodi bigbox.ee |
Ulefone Armor X13 6/ 64GB Black0% liising 23.45Eur kuni 6 kuud |
|
140.69 €
|
Poodi rde.ee |
Ulefone Armor X13 Outdoor nutitelefon 50MP + 24MP öönägemine 12GB + 64GB/256GB S..Vaata lisaks |
|
222.63 €
|
Poodi minukaubad.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-01 19:31
! Teata veast| Bränd | ULEFONE |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS-LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 720 x 1600 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | NanoCrystal Shield |
| Mälumaht | 64 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| 3G kommunikatsiooni tugi | - |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | - |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP68 / IP69K |
| Kaubamärk | UleFone |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Must |
| Korpuse materjal | Plastik |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Tolmukindel |
| Aku maht | 6320 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Armor X13 |
| Näotuvastus | - |
| Eesmine kaamera | 8 MP |
| Tagumine kaamera | 50 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Ekraani suurus | 6.52 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | USB Type-C |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | - |
| Kaal koos akuga | 300 |
| Päritoluriik | - |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Pikslite tihedus | 269 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Mediatek Helio G36 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 6 GB |
| Videokaardi mudel | PowerVR GE8320 |
| Välk | LED |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Vaata lisaks | |



































