UleFone Armor 22 128GB
UleFone Armor 22 128GB
Ulefone Armor 22 8/ 128GB Black (Without charger)0% liising 34.29Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
205.72 €
|
Poodi rde.ee |
Telefon Ulefone Armor 22 4G 8GB/128GB BlackTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
205.72 €
|
Poodi bigbox.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 12:03
! Teata veast| Bränd | ULEFONE |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2408 |
| Mälumaht | 128 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 512 |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1440p@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP68 / IP69K |
| Kaubamärk | UleFone |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Tolmukindel |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 6600 |
| Väljalaske aasta | 2023 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Armor 22 |
| Eesmine kaamera | 8 MP |
| Tagumine kaamera | 64 + 64 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Ekraani suurus | 6.58 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Ooteaeg kuni | 360 |
| Aku kiirlaadimine | - |
| Kaal koos akuga | 324 |
| Andurid | Kompass |
| Päritoluriik | Hiina |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Pikslite tihedus | 401 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Värvi nimi | Roheline |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Mediatek MT6781 Helio G96 (12 nm) |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Videokaardi mudel | Mali-G57 MC2 |
| Välk | Sisseehitatud |
| Toetatud mälukaardid | MicroSD |
| Aku garantii | 12 |
| Vaata lisaks | |
















































