Ulefone Armor 24 256GB
Ulefone Armor 24 256GB
Telefon Ulefone Armor 24 12GB/256GB Black without chargerTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
275.67 €
|
Poodi bigbox.ee |
Ulefone Armor 24 12/ 256GB Black0% liising 45.95Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
275.67 €
|
Poodi rde.ee |
Nutitelefon Armor 24 4G 12/256GB IP69K Black | UF-A24_NC/BK | 6975326662505 |
|
282.64 €
|
Poodi enter24.eu |
Mobiiltelefon UleFone Armor 24, 256 GB, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 359 € |
|
319.82 €*
|
Poodi 1a.ee |
Mobiiltelefon UleFone Armor 24, 256 GB, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 359 € |
|
319.82 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Telefon Telefon Ulefone Armor 24 6.78" 12GB 256GB 22000mAh, mustHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 340.0 € |
|
323.00 €*
|
Poodi kaup24.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-18 16:49
! Teata veast| Bränd | Ulefone |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS-LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2460 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass 5 |
| Mälumaht | 256 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 2000 |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1440p@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP68 / IP69K |
| Toetatud keeled | Inglise |
| Kaubamärk | UleFone |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Sõrmejäljelugeja |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 22000 |
| Väljalaske aasta | 2023 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Armor 24 |
| Eesmine kaamera | 16 MP |
| Tagumine kaamera | 2 x 64 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Ekraani suurus | 6.78 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 647 |
| Andurid | Kompass |
| Päritoluriik | - |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 2.5D ekraan | - |
| Pikslite tihedus | 396 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Mediatek Helio G96 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 12 GB |
| Videokaardi mudel | Mali-G57 MC2 |
| Välk | LED |
| Toetatud mälukaardid | SDHC |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Vaata lisaks | |





















































