Ulefone Armor 17 Pro 256GB
Ulefone Armor 17 Pro 256GB
Ulefone Armor 17 Pro 256GB Black0% liising 39.28Eur kuni 6 kuud |
|
235.69 €
|
Poodi rde.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-03-28 12:39
! Teata veast| Bränd | Ulefone |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2408 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass 5 |
| Mälumaht | 256 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1440p@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP68 / IP69K |
| Kaubamärk | UleFone |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Must |
| Korpuse materjal | Plastik |
| WiFi-liides | + |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 5380 |
| Väljalaske aasta | 2022 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Armor 17 Pro |
| Eesmine kaamera | 16 MP |
| Tagumine kaamera | 108 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 12 |
| Ekraani suurus | 6.58 |
| Juhtmeta laadimine | + |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 290 |
| Andurid | Kompass |
| Päritoluriik | Hiina |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Pikslite tihedus | 401 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Värvi nimi | Must |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Mediatek Helio G99 (6 nm) |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Videokaardi mudel | Mali-G57 MC2 |
| Välk | LED |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Aku garantii | 12 |
| Vaata lisaks | |
















































