Ulefone Armor 15 128GB
Ulefone Armor 15 128GB
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2025-08-27 18:55
! Teata veast| Bränd | ULEFONE |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 720 x 1440 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Ei |
| Mälumaht | 128 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 256 |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP68 / IP69K |
| Kõneaeg kuni | 36 |
| Toetatud keeled | Eesti |
| Täiendav info | Sisseehitatud TWS kõrvaklapid. |
| Kaubamärk | UleFone |
| Värv | Punane |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Löögikindel |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 6600 |
| Audiofailide vormingud | MKA |
| Väljalaske aasta | 2022 |
| Mudel | Armor 15 |
| Näotuvastus | + |
| Eesmine kaamera | 16 MP |
| Tagumine kaamera | 12 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 12 |
| Ekraani suurus | 5.45 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | USB Type-C |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Ooteaeg kuni | 360 |
| Kaal koos akuga | 346 |
| Andurid | Sammulugeja |
| Sidestandard | 4G Network LTE-FDD: B1/2/3/4/5/7/8/12/13/17/18/19/20/25/26/28A/28B/66LTE-TDD: B38/39/40/41; 3G Network WCDMA: B1/2/4/5/8; 2G Network GSM: B2/3/5/8; |
| Videofailide formaadid | MOV |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | MediaTek MT6765G Helio G35 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 6 GB |
| Videokaardi mudel | IMG PowerVR GE8320 |
| Toetatud mälukaardid | MicroSD |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Vaata lisaks | |



































