Transcend SSD370 128GB
Transcend SSD370 128GB
Transcend SSD370 128GB SATA3 2.5®® TS128GSSD370S0% liising 49.33Eur kuni 6 kuud |
|
295.99 €
|
Poodi rde.ee |
Dysk SSD Transcend SSD370S 128GB 2.5" SATA III (TS128GSSD370S) | TS128GSSD370S |.. |
|
494.46 €
|
Poodi enter24.eu |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-03-30 20:32
! Teata veast| Bränd | TRANSCEND |
| Kategooria | Sisemine SSD-meedium |
| Toote tüüp | Kõvakettad (SSD) |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | (MLC) tehnoloogia. TRIM tugi. S.M.A.R.T tugi. Õhuke, ainult 7 mm. 3.5" adapter |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Kaubamärk | Transcend |
| Ketta maht | 128 GB |
| Kõvaketta suurus (Form factor) | 2.5" |
| Kirjutamiskiirus | 170 |
| Lugemiskiirus | 550 |
| Liides | SATA III (6.0 Gb/s) |
| Mudel | TS128GSSD370S |
| Kollektsioon | 370S |
| Vaata lisaks | |


























