Transcend SSD220Q 500GB
Transcend SSD220Q 500GB
Transcend SSD220Q 500GB TS500GSSD220Q0% liising 30.19Eur kuni 6 kuud |
|
181.14 €
|
Poodi rde.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 10:29
! Teata veast| Bränd | TRANSCEND |
| Kategooria | Sisemine SSD-meedium |
| Toote tüüp | Kõvakettad (SSD) |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Mõõdud: 100 mm x 69,85 mm x 6,8 mm (3,94 x 2,75 x 0,28 tolli) |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Kaubamärk | Transcend |
| Ketta maht | 500 GB |
| Kõvaketta suurus (Form factor) | 2.5" |
| Kirjutamiskiirus | 500 |
| Lugemiskiirus | 550 |
| Liides | SATA III (6.0 Gb/s) |
| Mudel | SSD220Q |
| Vaata lisaks | |





























