Transcend SSD370 64GB
Transcend SSD370 64GB
Transcend SSD370 64GB SATAIII 2.50% liising 52.25Eur kuni 6 kuud |
|
313.49 €
|
Poodi rde.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-12 22:07
! Teata veast| Bränd | TRANSCEND |
| Kategooria | Sisemine SSD-meedium |
| Toote tüüp | Kõvakettad (SSD) |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | (MLC) tehnoloogia. TRIM tugi. S.M.A.R.T tugi. Õhuke, ainult 7 mm. 3.5" adapter |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Kaubamärk | Transcend |
| Ketta maht | 64 GB |
| Kõvaketta suurus (Form factor) | 2.5" |
| Kirjutamiskiirus | 80 |
| Lugemiskiirus | 450 |
| Liides | SATA III (6.0 Gb/s) |
| Mudel | TS64GSSD370S |
| Kollektsioon | 370S |
| Vaata lisaks | |


























