Sony ZV-1F
Sony ZV-1F
Sony ZV-1F 1" Compact camera 20.1 MP Exmor RS CMOS 5472 x 3648 pixels Black | 4.. |
|
478.96 €
|
Poodi viron.ee |
Sony ZV-1F 1" Kompaktkaamera 20,1 MP Exmor RS CMOS 5472 x 3648 pikslit Must |
|
485.75 €
|
Poodi percte.eu |
Sony Cyber-Shot ZV-1F Black0% liising 87.62Eur kuni 6 kuud |
|
525.71 €
|
Poodi rde.ee |
Digifotoaparaat Sony Vlog ZV-1F, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 599 € Vaata lisaks |
|
571.07 €*
|
Poodi 1a.ee |
Digifotoaparaat Sony Vlog ZV-1F, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 599 € Vaata lisaks |
|
571.07 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Sony Cyber-Shot ZV-1F vlogimiseksTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
571.07 €
|
Poodi bigbox.ee |
Sony ZV-1F, mustHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 645.0 € Vaata lisaks |
|
571.30 €*
|
Poodi kaup24.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-17 07:48
! Teata veast| Bränd | Sony |
| Kategooria | Videokaamerad |
| Toote tüüp | Digitaalsed fotokaamerad |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Kuulub komplekti | NP-BX1 aku, USB Type-C (USB2.0) kaabel, tuuleklaas, tuuleklaasi adapter, kasutusjuhend |
| Kaubamärk | Sony |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | ZV-1F |
| Pikkus | 105.5 |
| Laius | 46.4 |
| Kaal | 256 |
| Videofailide formaadid | XAVC S |
| Patareid | Li-ion |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 4:3 |
| Diafragma | F2.0 |
| Seeria | Vlog |
| Kõrgus | 60 |
| Ekraani diagonaal | 3 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | Exmor RS CMOS |
| Megapikslite arv | 20.1 |
| Patareid on komplektis | + |
| Patareide arv | 1 |
| Fookuse kaugus | 7.6 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 125 |
| Sensori suurus | 13.2 x 8.8 mm |
| Valge värvi bilanss | Automaatne, päevavalgus, vari, pilvine, hõõglamp, fluor: soe valge, fluor: jahe valge, fluor: päevavalge, fluor: päevavalgus, veealune automaatne, temp/filter, kohandatud |
| Digitaalne lähendamine (x) | 4 |
| Maksimaalne eraldusvõime | 5472 x 3648 |
| Optika | Sony ZEISS Tessar T* |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | Autofokuseerimine kontrasti tuvastamisega |
| Videootsija | Puudub |
| Särituse kompenseerimine | +/- 3,0 EV sammuga 1/3 EV |
| Katiku kiirus | 1/4" - 1/32000 (automaatne); 1/4" - 1/32000 (käsitsi) |
| Võimalus ühendada väline välk | - |
| Välk | Puudub |
| Pildi stabiliseerimine | - |
| Pildistamisrežiimid | 4K |
| Ekraani eraldusvõime punktides | 921600 |
| Keeratav ekraan | + |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | JPEG |
| Toetatud mälukaardid | SDHC |
| Liidesed | Micro HDMI |
| Vaata lisaks | |











































