Sony XR-83A80L
Sony XR-83A80L
Teler Sony XR-83A80L OLED 83" SmartTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
3799.00 €
|
Poodi bigbox.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-03-22 23:11
! Teata veast| Bränd | SONY |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI 2.1 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Võimsus | 149 |
| Kaubamärk | Sony |
| Sügavus | 5.3 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | Dolby Audio |
| Heli võimsus | 60 |
| Toote kaal koos pakendiga | 59000 |
| Värv | Mitmevärviline |
| Kaal ilma aluseta | 42 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 100 |
| VESA standard | 400 x 400 |
| Taustvalgus | + |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | XR83A80L |
| Laius | 185 |
| Kaal | 43.5 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 149 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Pakendi kõrgus | 0.0216 |
| Pakendi laius | 1.195 |
| Pakendi pikkus | 1.966 |
| Värvi nimi | Titaan |
| TV diagonaal | 76-85" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Aastane energiatarve | 149 |
| Kõrgus | 106.7 |
| Ekraani diagonaal | 83 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google (Android) TV |
| Sügavus alusega | 42.8 |
| Kõrgus alusega | 107.2 |
| Sisemälu, GB | 32 |
| Pildi täiustussüsteemid | XR 4K Upscaling, XR Triluminos Pro, XR Super Resolution, XR OLED Contrast Pro, Face Area Detection, VRR |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-S/S2 |
| S/PDIF-liides | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Kontroll nutiseadme kaudu | + |
| Nutikas juhtpaneel | + |
| Tootmisaasta | 2023 |
| Protsessori mudel | Cognitive Processor XR |
| Vaata lisaks | |




































