Sony XR-48A90K
Sony XR-48A90K
Sony XR48A90K Bravia XR A90K, 48", 4K Ultra HD, OLED, must - Teler, XR48A90KAEP |
|
1375.00 €
|
Poodi areaal.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-03-01 11:57
! Teata veast| Bränd | SONY |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Sony |
| Sügavus | 5.9 |
| Heli võimsus | 25 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 13.4 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 100 |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | XR48A90KAEP |
| Seeria | Bravia |
| Laius | 106.9 |
| Kaal | 16.5 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 64 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 44-50" |
| Energiatõhususe klass | G |
| Kõrgus | 62.4 |
| Ekraani diagonaal | 48 |
| Sügavus alusega | 22.5 |
| Kõrgus alusega | 62.9 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | ATSC |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Vaata lisaks | |
















































