Sony KD-43X75W
Sony KD-43X75W
Telewizor Sony KD-43X75WL LED 43'' 4K Ultra HD Android | KD43X75WLPAEP | 4548736.. |
|
633.17 €
|
Poodi enter24.eu |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 15:58
! Teata veast| Bränd | SONY |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | Mini LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | Sony |
| Sügavus | 7 |
| Pinge | 240 |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 9.3 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 50 |
| VESA standard | 200 x 200 |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | KD43X75WLPAEP |
| Seeria | - |
| Laius | 97.2 |
| Kaal | 9.5 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Muud liidesed | Digitaalne optiline audio väljund |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 33-43" |
| Energiatõhususe klass | G |
| Kõrgus | 56.7 |
| Ekraani diagonaal | 43 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google (Android) TV |
| Sügavus alusega | 26.6 |
| Kõrgus alusega | 63.2 |
| Pildi täiustussüsteemid | 4K X-Reality PRO |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2023 |
| Vaata lisaks | |


















































