Sony FDR-AX700
Sony FDR-AX700
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2025-07-10 15:09
! Teata veast| Bränd | SONY |
| Kategooria | Videokaamerad |
| Toote tüüp | Videokaamerad |
| Mõõtmed | 116 x 89.5 x 196.5 mm |
| Maksimaalne eraldusvõime | 3840 x 2160 |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Pildiprotsessor BIONZ X. SteadyShot pildistabilisaator. NFC tehnoloogia. Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n |
| Kaubamärk | Sony |
| Värv | Must |
| Mudel | FDR-AX700 |
| Audiofailide vormingud | LC-AAC |
| Laius | 180 |
| Videofailide formaadid | MPEG-4 |
| Kõrgus | 172 |
| Ekraani diagonaal | 3.5 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | Exmor R CMOS |
| Megapikslite arv | 14.2 |
| Fookuse kaugus | 111.6 |
| Sensori suurus | 1" |
| Optiline lähendamine (x) | 12 |
| Digitaalne lähendamine (x) | 192 |
| Optika | Carl Zeiss Vario-Sonnar T |
| Autofokuseerimine | + |
| Videootsija | Olemas |
| Pildi stabiliseerimine | + |
| Öise nägemise funktsioon | + |
| Toetatud mälukaardid | SDHC |
| Liidesed | 3.5 mm Audio |
| Vaata lisaks | |






















