Samsung QE85Q80CAT
Samsung QE85Q80CAT
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2025-07-10 15:09
! Teata veast| Bränd | SAMSUNG |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | UHD/QNED/QLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | QLED |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | Samsung |
| Sügavus | 4.71 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | Dolby Atmos |
| Heli võimsus | 40 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 41.3 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 100 |
| VESA standard | 600 x 400 |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | QE85Q80CATXXH |
| Seeria | - |
| Laius | 189.28 |
| Kaal | 47.2 |
| Päritoluriik | Ungari |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | Digitaalne optiline audio väljund |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 76-85" |
| Energiatõhususe klass | G |
| Kõrgus | 108.28 |
| Ekraani diagonaal | 85 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Tizen OS |
| Sügavus alusega | 32.66 |
| Kõrgus alusega | 114.38 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | 2 x DVB-T2CS2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2023 |
| Protsessori mudel | Neural Quantum Processor 4K |
| Vaata lisaks | |





























