Samsung QE65S95CAT
Samsung QE65S95CAT
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | SAMSUNG |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| USB 2.0 liideste arv | 3 |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | Samsung |
| Sügavus | 1.1 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | Dolby Atmos |
| Heli võimsus | 70 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 18.9 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 120 |
| VESA standard | 400 x 300 |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | QE65S95CATXXH |
| Seeria | - |
| Laius | 144.35 |
| Kaal | 29 |
| Päritoluriik | Ungari |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | Digitaalne optiline audio väljund |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 56-65" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Kõrgus | 82.94 |
| Ekraani diagonaal | 65 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Tizen OS |
| Sügavus alusega | 26.79 |
| Kõrgus alusega | 89.44 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | 2 x DVB-T2CS2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2023 |
| Protsessori mudel | Neural Quantum Processor 4K |
| Vaata lisaks | |




























