Samsung QE85QN85CAT
Samsung QE85QN85CAT
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2025-07-10 15:09
! Teata veast| Bränd | SAMSUNG |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | UHD/QNED/QLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| NFC | - |
| DLNA | - |
| USB 3.x liideste arv | 2 |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Samsung |
| Sügavus | 2.72 |
| Pinge | 240 |
| Heli võimsus | 60 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 42.7 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 120 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 600 x 400 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | QE85QN85CATXXH |
| Seeria | - |
| Laius | 189.22 |
| Kaal | 49.3 |
| Päritoluriik | Ungari |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 103 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 76-85" |
| Energiatõhususe klass | D |
| Aastane energiatarve | 103 |
| Kõrgus | 108.19 |
| Ekraani diagonaal | 85 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Tizen OS |
| Sügavus alusega | 32.66 |
| Kõrgus alusega | 114.48 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | 2 x DVB-T2CS2 |
| S/PDIF-liides | - |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| WiDi-liides | - |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Protsessori mudel | Neural Quantum Processor 4K |
| Vaata lisaks | |












































