Samsung QE43Q67D
Samsung QE43Q67D
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | SAMSUNG |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | UHD/QNED/QLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K QLED |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI CEC |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Võimsus | 101 |
| Kaubamärk | Samsung |
| Sügavus | 2.5 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | Dolby Atmos |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 8.4 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | QE43Q67DAU |
| Laius | 96.5 |
| Kaal | 8.6 |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 2.0 |
| Muud liidesed | CI+ |
| Energiatarve väljalülitatud olekus | 0.5 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 101 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 33-43" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Aastane energiatarve | 50 |
| Kõrgus | 55.9 |
| Ekraani diagonaal | 43 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Tizen OS |
| Sügavus alusega | 18.1 |
| Kõrgus alusega | 59.8 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2/C/S2 |
| S/PDIF-liides | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Nutikas juhtpaneel | + |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Protsessori mudel | Quantum Processor Lite 4K |
| Vaata lisaks | |



































