Philips 77OLED819/12
Philips 77OLED819/12
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 1 |
| DLNA | + |
| USB 3.x liideste arv | 1 |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI 2.1 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Kuulub komplekti | Kaugjuhtimispult, lauakinnitus, toitejuhe, kiirjuhend, ohutusjuhised ja juriidiline teave, 1 USB-C kaabel puldi laadimiseks. |
| Garantii juriidilistele isikutele | 24 |
| Kaubamärk | Philips |
| Sügavus | 8 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | 2.1 (Stereo + Subwoofer) |
| Heli võimsus | 70 |
| Toote kaal koos pakendiga | 47000 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 35.2 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 144 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 400 x 300 |
| Taustvalgus | + |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 77OLED819/12 |
| Laius | 172.3 |
| Kaal | 36.5 |
| Päritoluriik | Poola |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.3 |
| Muud liidesed | HDMI-CEC |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 134 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Komplekt | - |
| Pakendi kõrgus | 1.17 |
| Pakendi laius | 0.2 |
| Pakendi pikkus | 1.95 |
| TV diagonaal | 76-85" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Kõrgus | 99.1 |
| Ekraani diagonaal | 77 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google (Android) TV |
| Sügavus alusega | 31 |
| Kõrgus alusega | 105.7 |
| Sisemälu, GB | 16 |
| Pildi täiustussüsteemid | P5 AI Perfect Picture Engine |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| S/PDIF-liides | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| WiDi-liides | - |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Kontroll nutiseadme kaudu | + |
| Nutikas juhtpaneel | + |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Vaata lisaks | |






































