Philips 75PUS7608/12
Philips 75PUS7608/12
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | Mini LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI ARC |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | - |
| Garantii | 24 |
| Kuulub komplekti | Kaugjuhtimispult, 2 x AAA patareid, lauajalg, toitejuhe, kiirjuhend, ohutusjuhend ja õigusalane teave. |
| Kaubamärk | Philips |
| Sügavus | 9.25 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | 2.0 (Stereo) |
| Heli võimsus | 20 |
| Toote kaal koos pakendiga | 30400 |
| Värv | Grafiit |
| Kaal ilma aluseta | 22.3 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 400 x 300 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 75PUS7608/12 |
| Seeria | PUS7608/12 |
| Laius | 166.8 |
| Kaal | 22.9 |
| Päritoluriik | Poola |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.3 |
| Muud liidesed | Satelliitvastuvõtja liides |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 202 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Pakendi kõrgus | 1.106 |
| Pakendi laius | 0.19 |
| Pakendi pikkus | 1.879 |
| Värvi nimi | Antratsiit |
| TV diagonaal | 66-75" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Kõrgus | 96.8 |
| Ekraani diagonaal | 75 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Muud |
| Sügavus alusega | 33.4 |
| Kõrgus alusega | 99 |
| Pildi täiustussüsteemid | „Pixel Precise Ultra HD“ |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2023 |
| Protsessori mudel | „Dual Core“ |
| Vaata lisaks | |










































