Philips 48OLED769/12
Philips 48OLED769/12
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2025-11-19 13:13
! Teata veast| Bränd | PHILIPS |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 1 |
| DLNA | - |
| USB 3.x liideste arv | 1 |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI 2.1 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Philips |
| Sügavus | 5.8 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | 2.0 (Stereo) |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 13.1 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 120 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 48OLED769/12 |
| Seeria | - |
| Laius | 106.9 |
| Kaal | 13.3 |
| Päritoluriik | - |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | Wi-Fi Miracast |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 60 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 44-50" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Kõrgus | 61.8 |
| Ekraani diagonaal | 48 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Muud |
| Sügavus alusega | 21 |
| Kõrgus alusega | 63.6 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB - T2 / HEVC |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| WiDi-liides | - |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Kontroll nutiseadme kaudu | + |
| Nutikas juhtpaneel | + |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Vaata lisaks | |










































