Philips 75PUS7609/12
Philips 75PUS7609/12
Philips 75PUS7609Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 819.0 € |
|
586.74 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Televiisor Philips 7609 Series 75PUS7609/12, 75 ", 4K Ultra HDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 819 € |
|
779.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Televiisor Philips 7609 Series 75PUS7609/12, 75 ", 4K Ultra HDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 819 € |
|
779.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Philips 75PUS7609120% liising 148.71Eur kuni 6 kuud |
|
892.24 €
|
Poodi rde.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-01 18:26
! Teata veast| Bränd | PHILIPS |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | UHD |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K Ultra HD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | - |
| WiFi Direct liides | - |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI ARC |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Kuulub komplekti | Kaugjuhtimispult, 2 x AAA patareid, lauakinnitus, toitejuhe, kiirjuhend, ohutusjuhised ja juriidiline teave. |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | Philips |
| Sügavus | 9.3 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | Dolby Atmos |
| Heli võimsus | 20 |
| Toote kaal koos pakendiga | 30800 |
| Värv | Hall |
| Kaal ilma aluseta | 22.2 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 400 x 300 |
| Taustvalgus | + |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 75PUS7609/12 |
| Seeria | - |
| Laius | 167 |
| Kaal | 22.8 |
| Päritoluriik | Poola |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 2.0 |
| Energiatarve väljalülitatud olekus | 0.5 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 128 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Komplekt | - |
| Pakendi kõrgus | 1.106 |
| Pakendi laius | 0.19 |
| Pakendi pikkus | 1.879 |
| Värvi nimi | Antratsiit |
| TV diagonaal | 66-75" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Aastane energiatarve | 128 |
| Kõrgus | 96.8 |
| Ekraani diagonaal | 75 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Muud |
| Sügavus alusega | 34 |
| Kõrgus alusega | 99.1 |
| Sisemälu, GB | 8 |
| Pildi täiustussüsteemid | „Pixel Precise Ultra HD“ |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| WiDi-liides | - |
| "Smart TV" | + |
| Nutikas juhtpaneel | - |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Vaata lisaks | |







































