Panasonic Lumix G7
Panasonic Lumix G7
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | PANASONIC |
| Kategooria | Digikaamerad |
| Toote tüüp | Digitaalsed fotokaamerad |
| Mõõtmed | 124.9 x 86.2 x 77.4 mm |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Täiendav info | Aku Li-ion 1200mAh. Toetab 16 keelt. PictBridge funktsiooni tugi. Sisseehitatud kõlarid. |
| Kaubamärk | Panasonic |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | Lumix G DMC-G7 + Lumix G Vario 12-60mm f/3.5-5.6 |
| Kaal | 360 |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 4:3 |
| Diafragma | F3.5 - F5.6 |
| Sisemälu | - |
| Ekraani diagonaal | 3 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | Live MOS |
| Megapikslite arv | 16 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 3200 |
| Sensori suurus | 17.3 x 13 mm |
| Optiline lähendamine (x) | 3 |
| Valge värvi bilanss | Auto, 7 positsiooni |
| Digitaalne lähendamine (x) | 2 |
| Maksimaalne eraldusvõime | 4592 x 3448 |
| Optika | Lumix G Vario 12-60mm f/3.5-5.6 |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | Autofokuseerimine kontrasti tuvastamisega |
| Videootsija | On (elektrooniline pildiotsija) |
| Särituse kompenseerimine | - 5 EV kuni + 5 EV sammuga 1/3 EV |
| Katiku kiirus | 1/4000 sek. |
| Võimalus ühendada väline välk | + |
| Välk | Sisseehitatud (Pop-up) |
| Välgu režiimid | Punasilmsuse vähendamine + Sundvälk |
| Pildistamisrežiimid | 4K |
| Ekraani eraldusvõime punktides | 1 |
| Mikrofon | On (Stereo) |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | MPO |
| Toetatud mälukaardid | SDHC |
| Liidesed | Micro HDMI |
| Vaata lisaks | |








































