Panasonic Lumix DC-G90
Panasonic Lumix DC-G90
Süsteemne fotoaparaat Panasonic LUMIX DC-G90, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 799 € Vaata lisaks |
|
759.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Süsteemne fotoaparaat Panasonic LUMIX DC-G90, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 799 € Vaata lisaks |
|
759.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Panasonic Lumix DMC-G90 Body0% liising 126.5Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
759.00 €
|
Poodi rde.ee |
Panasonic LUMIX DC-G90 (G95) bodyHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 920.0 € Vaata lisaks |
|
759.00 €*
|
Poodi kaup24.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-01 07:18
! Teata veast| Bränd | PANASONIC |
| Kategooria | Digikaamerad |
| Toote tüüp | Hübriidkaamerad |
| Mõõtmed | 130.4 x 93.5 x 77.4 mm |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 720p@30fps |
| Täiendav info | 4K FOTO režiim |
| Kaubamärk | Panasonic |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | LUMIX DC-G90 |
| Kaal | 481 |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 4:3 |
| Diafragma | Oleneb valitud objektiivist |
| Sisemälu | - |
| Ekraani diagonaal | 3 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | Live MOS |
| Megapikslite arv | 20.3 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 25600 |
| Sensori suurus | 17.3 x 13 mm |
| Valge värvi bilanss | Auto, 4 positsiooni + 1 käsitsi |
| Maksimaalne eraldusvõime | 5184 x 3888 |
| Optika | Ei ole komplektis |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | Autofokuseerimine kontrasti tuvastamisega |
| Videootsija | On (elektrooniline pildiotsija) |
| Särituse kompenseerimine | - 5 EV kuni + 5 EV sammuga 1/3 EV |
| Võimalus ühendada väline välk | + |
| Välk | Sisseehitatud |
| Välgu režiimid | Punasilmsuse vähendamine |
| Pildistamisrežiimid | 4K |
| Ekraani eraldusvõime punktides | 2360000 |
| Mikrofon | On (Stereo) |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | AVCHD |
| Toetatud mälukaardid | SDHC |
| Liidesed | Micro HDMI |
| Vaata lisaks | |

































