Panasonic Lumix DC-G9
Panasonic Lumix DC-G9
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-03-26 20:58
! Teata veast| Bränd | PANASONIC |
| Kategooria | Digikaamerad |
| Toote tüüp | Hübriidkaamerad |
| Mõõtmed | 136.9 x 97.3 x 91.6 mm |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Täiendav info | Bluetooth 4.2 |
| Kaubamärk | Panasonic |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | Lumix G |
| Pikkus | 91.6 |
| Laius | 136.9 |
| Kaal | 579 |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 4:3 |
| Diafragma | Oleneb valitud objektiivist |
| Sisemälu | - |
| Seeria | DC-G9 |
| Kõrgus | 97.3 |
| Ekraani diagonaal | 3 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | Live MOS |
| Megapikslite arv | 20.3 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 25600 |
| Sensori suurus | 17.3 x 13 mm |
| Valge värvi bilanss | Auto, 5 positsiooni + 4 käsitsi |
| Maksimaalne eraldusvõime | 5184 x 3888 |
| Optika | Ei ole komplektis |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | Autofokuseerimine kontrasti tuvastamisega |
| Videootsija | On (elektrooniline pildiotsija) |
| Särituse kompenseerimine | - 5 EV kuni + 5 EV sammuga 1/3 EV |
| Võimalus ühendada väline välk | + |
| Välgu režiimid | Aeglane sünkroniseerimine punaste silmade" vähendamisega" |
| Pildistamisrežiimid | 4K |
| Ekraani eraldusvõime punktides | 1040000 |
| Keeratav ekraan | + |
| Mikrofon | On (Stereo) |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | AAC |
| Toetatud mälukaardid | SDHC |
| Liidesed | Bluetooth 4.2 |
| Vaata lisaks | |




























