Nokia XR20 64GB
Nokia XR20 64GB
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-03-15 02:54
! Teata veast| Bränd | Nokia |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS-LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2400 |
| Mälumaht | 64 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.1 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP68 |
| Toetatud keeled | Eesti |
| Kaubamärk | Nokia |
| Värv | Hall |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Löögikindel |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 4630 |
| Audiofailide vormingud | MP3 |
| Mudel | XR20 |
| Näotuvastus | - |
| Eesmine kaamera | 8 MP |
| Tagumine kaamera | 48 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 11 |
| Ekraani suurus | 6.67 |
| Juhtmeta laadimine | + |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 248 |
| Andurid | Kompass |
| Videofailide formaadid | MP4 |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Qualcomm SM4350 Snapdragon 480 5G |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 4 GB |
| Videokaardi mudel | Adreno 619 |
| Toetatud mälukaardid | Micro SDXC |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Vaata lisaks | |

















































