MyPhone Now eSIM
MyPhone Now eSIM
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2025-08-27 15:22
! Teata veast| Bränd | MYPHONE |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Ekraani eraldusvõime | 720 x 1560 |
| Mälumaht | 64 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | - |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Toetatud keeled | Inglise |
| Täiendav info | Võimas ja kaasaegne telefon suure ekraaniga. Teeb kvaliteetseid fotosid. Avab telefoni tagaküljel oleva sõrmejäljega ja täidab kiiresti lisafunktsioone |
| Kaubamärk | MyPhone |
| Värv | Sinine |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Puudub |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 4000 |
| Mudel | Now eSIM |
| Näotuvastus | - |
| Eesmine kaamera | 8 MP |
| Tagumine kaamera | 13 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 10 |
| Ekraani suurus | 6 |
| Juhtmeta laadimine | + |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku kiirlaadimine | - |
| Kaal koos akuga | 162 |
| Andurid | RGB valguse andur |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Octa-Core 1.8 GHz |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 4 GB |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Vaata lisaks | |
































