MSI Titan 18 HX
MSI Titan 18 HX
MSI Titan 18 HX, 18'', 4K UHD, Mini LED, 120 Hz, Ultra 9, 64 GB, 6 TB, RTX 5090,.. |
|
6599.00 €
|
Poodi areaal.ee |
Sülearvuti MSI Titan 18 HX AI A2XWJG, 18 4K, Intel Core Ultra 9, RAM 64GB, 6TB S..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
6599.00 €
|
Poodi bigbox.ee |
MSI Titan 18 HX, 18'', 4K UHD, Mini LED, 120 Hz, Ultra 9, 64 GB, 6 TB, RTX 5090,.. |
|
6599.00 €
|
Poodi euronics.ee |
MSI Titan 18 HX AI 18" WQUXGA Mini Led 120Hz Core Ultra U9-285HX 64GB-DDR5 6000G..Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 7213.89 € |
|
6599.00 €*
|
Poodi kaup24.ee |
MSI Titan 18 HX AI A2XWJG-492NL 18 120Hz u9-285HX 64GB 6SSD RTX5090 W11Pro0% liising 1133.33Eur kuni 6 kuud |
|
6799.99 €
|
Poodi rde.ee |
MSI Notebook||Titan 18 HX AI A2XWJG|CPU Core Ultra|U9-285HX|2800 MHz|18"|3840x24.. |
|
6870.61 €
|
Poodi percte.eu |
MSI Titan 18 HX AI A2XWJG-492NL Core Black, 18" WQUXGA MiniLED 120Hz, Core Ultra.. |
|
7101.29 €
|
Poodi toppc.ee |
Notebook MSI Titan 18 HX AI A2XWJG CPU Core Ultra U9-285HX 2800 MHz 18" 3840x240.. |
|
7107.00 €
|
Poodi kontorikaubad.ee |
Notebook|MSI|Titan 18 HX AI A2XWJG|CPU Core Ultra|U9-285HX|2800 MHz|18"|3840x240.. |
|
7110.53 €
|
Poodi enter24.eu |
Notebook MSI Titan 18 HX AI A2XWJG CPU Core Ultra U9-285HXLaos – telli E-R enne 16:00 ja saad kätte juba järgmisel tööpäeval! |
|
7176.60 €
|
Poodi datagroove.ee |
MSI Mrkus||Titan 18 HX AI A2XWJG|Protsessor Core Ultra|U9-285HX|2800 MHz|18"|384.. |
|
7176.60 €
|
Poodi smartech.ee |
Notebook | MSI | Titan 18 HX AI A2XWJG | CPU Core Ultra | U9-285HX | 2800 MHz | .. |
|
7177.00 €
|
Poodi techmarket.ee |
Notebook|MSI|Titan 18 HX AI A2XWJG|CPU Core Ultra|U9-285HX|2800 MHz|18"|3840x240.. |
|
7317.20 €
|
Poodi galador.ee |
Notebook|MSI|Titan 18 HX AI A2XWJG|CPU Core Ultra|U9-285HX|2800 MHz|18"|3840x240.. |
|
7550.90 €
|
Poodi inserv.ee |
Notebook|MSI|Titan 18 HX AI A2XWJG|CPU Core Ultra|U9-285HX|2800 MHz|18"|3840x240.. |
|
7758.17 €
|
Poodi freyo.ee |
MSI Titan 18 HX Dragon Edition Norse Myth A2XWJG-273 - 18" UHD+ MiniLED 120Hz Di.. |
|
8089.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-04 16:33
! Teata veast| Bränd | MSI |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 3840 x 2400 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | MSI |
| Puhvermälu (Cache) | 36 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 120 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | A14VHG-070 |
| Pikkus | 307.5 |
| Seeria | MSI Titan 18 HX |
| Protsessori põlvkond | Raptor Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | RTX 4080 |
| Laius | 404 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 3.6 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Mänguritele |
| Kõrgus | 24 |
| Ekraani diagonaal | 18 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | - |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i9 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i9 processor 14900HX |
| Protsessori sagedus | 2.2 |
| Protsessori tuumad | 24 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 64 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 128 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 2 TB |
| Arvuti kogumälumaht | 2 TB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 12 GB GDDR6 |
| Helikaardi mudel | Built-in |
| Võrgukaart | Wi-Fi 7 (802.11ax) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | + |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | LiPo |
| Turvasüsteem | TPM 2.0 |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | HDMI 2.1 |
| Vaata lisaks | |




















































