MSI Thin 15 B13VE
MSI Thin 15 B13VE
MSI Thin 15 B13VE-3091XPL Intel® Core™ i5 i5-13420H Laptop 39.6 cm (15.6") Full.. |
|
708.94 €
|
Poodi viron.ee |
MSI Thin 15 B13VE-3091XPL Intel® Core™ i5 i5-13420H Laptop 39.6 cm (15..Vaata lisaks |
|
769.58 €
|
Poodi percte.eu |
MSI Thin 15 B13VE-3091XPL - i5-13420H | 15.6" | 16GB | 512GB | No OS | RTX 4050 .. |
|
794.30 €
|
Poodi multo.eu |
MSI Thin 15 B13VE-3091XPL Intel® Core™ i5 i5-13420H Laptop 39.6 cm (15..Vaata lisaks |
|
795.00 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
MSI Thin 15 B13VE-3091XPL Intel® Core™ i5 i5-13420H Laptop 39.6 cm (15.6") Full .. |
|
796.17 €
|
Poodi alfashop.ee |
MSI Thin 15 B13VE-3091XPL i5-13420H / 16 GB / 512 GB / RTX 4050 / 144 Hz | B13VE.. |
|
803.75 €
|
Poodi enter24.eu |
MSI Hsti 15 B13VE-3091XPL i5-13420H 15.6" FHD 144Hz IPS-Level 16GB DDR4 3200 SSD.. |
|
839.80 €
|
Poodi smartech.ee |
MSI Thin 15 B13VE-3091XPL Intel® Core™ i5 i5-13420H Laptop 39.6 cm (15.6") Full .. |
|
841.32 €
|
Poodi heahind.ee |
Sülearvuti MSI Thin 15 B13VE-3091XPL, Intel Core i5-13420H, 16 GB, 512 GB, 15.6 ..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 859 € |
|
846.10 €*
|
Poodi 1a.ee |
Sülearvuti MSI Thin 15 B13VE-3091XPL, Intel Core i5-13420H, 16 GB, 512 GB, 15.6 ..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 859 € |
|
846.10 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
MSI Thin 15 B13VE-3091XPL Grey, 15.6" FHD IPS 144Hz, Core i5-13420H, 16GB, 512GB..Vaata lisaks |
|
896.56 €
|
Poodi toppc.ee |
MSI Thin 15 B13VE-2053NL 15.6 144Hz i5-13420H 16GB 512SSD RTX4050 W11kiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 150Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
899.99 €
|
Poodi rde.ee |
MSI Thin 15 B13VE-3091XPL - i5-13420H | 15.6" | 16GB | 512GB | No OS | RTX 4050 .. |
|
902.10 €
|
Poodi galador.ee |
MSI Thin 15 B13VE-3091XPL Intel® Core™ i5 i5-13420H sülearvuti 39,6 cm (15,6") F.. |
|
904.81 €
|
Poodi freyo.ee |
MSI Thin 15, 15,6'', FHD, 144 Hz, i5, 16 GB, 512 GB, RTX 4050, tumehall - Sülear.. |
|
949.99 €
|
Poodi areaal.ee |
MSI Thin 15, 15,6'', FHD, 144 Hz, i5, 16 GB, 512 GB, RTX 4050, tumehall - Sülear.. |
|
949.99 €
|
Poodi euronics.ee |
MSI Thin 15 B13VE 3023US GAMING i5-13420H 512GB SSD, 16GB 15.6" (1920x1080) 144H.. |
|
1239.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 18:08
! Teata veast| Bränd | MSI |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | MSI |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 144 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | B13VE |
| Pikkus | 254 |
| Seeria | MSI Thin 15 |
| Videokaardi mudel | Nvidia GeForce RTX 4050 |
| Laius | 359 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.86 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Mänguritele |
| Kõrgus | 21.7 |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 3200 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i5-13420H |
| Protsessori sagedus | 2.1 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 11 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 64 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 6 GB GDDR6 |
| Helikaardi mudel | Built-In |
| Võrgukaart | Gigabit LAN, Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | + |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | Bluetooth |
| Vaata lisaks | |















































