MSI Cyborg 14 A13VF
MSI Cyborg 14 A13VF
MSI Laptop MSI Cyborg 14 A13VF-023XPL i7-13620H / 16 GB / 512 GB / RTX 4060 / 14.. |
|
977.99 €
|
Poodi percte.eu |
MSI Cyborg 14 A13VF-023XPL 14 144hz i7-13620H 16GB 512SSD RTX4060 EN DOS0% liising 190.5Eur kuni 6 kuud |
|
1143.00 €
|
Poodi rde.ee |
MSI Cyborg 14 14" FHD IPS 60Hz i7-13620H 16GB-DDR5 512GB RTX4060-8GB No Os A13VF..Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1190.0 € |
|
1143.00 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Sülearvuti MSI Cyborg A13VF-023XPL, Intel® Core™ i7-13620H, 16 GB, 512 GB, 14 ",.. |
|
1149.00 €
|
Poodi 1a.ee |
Sülearvuti MSI Cyborg A13VF-023XPL, Intel® Core™ i7-13620H, 16 GB, 512 GB, 14 ",.. |
|
1149.00 €
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 16:41
! Teata veast| Bränd | MSI |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | MSI |
| Puhvermälu (Cache) | 24 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 144 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | A13VF-023XPL |
| Pikkus | 233.5 |
| Seeria | MSI Cyborg |
| Protsessori põlvkond | Raptor Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | RTX 4060 |
| Laius | 314.7 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.6 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Mänguritele |
| Kõrgus | 18.6 |
| Ekraani diagonaal | 14 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | DOS |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 5200 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i7-13620H |
| Protsessori sagedus | 3.6 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 64 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 8 GB |
| Helikaardi mudel | Built-in |
| Võrgukaart | Wi-Fi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | 1 x USB 3.2 (2 Gen) Type-C/ DisplayPort |
| Vaata lisaks | |









































