Maxcom mBook14
Maxcom mBook14
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | MAXCOM |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | TFT IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Maxcom |
| Puhvermälu (Cache) | 4 |
| Ekraani sagedus | 60 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Pikkus | 324 |
| Seeria | Maxcom mBook14 |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 211 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.18 |
| Kõrgus | 15.9 |
| Ekraani diagonaal | 14 |
| Korpuse värv | Roosa |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 10 |
| Protsessori tüüp | Celeron |
| Protsessori klass | Celeron® |
| Protsessori mudel | J4125 |
| Protsessori sagedus | 2.7 |
| Protsessori tuumad | 4 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 256 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 256 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Stereo |
| Võrgukaart | WiFi 802.11 ac |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | LiPo |
| Aku maht | 4500 |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Aku garantii | 12 |
| Liidesed | 1 x Audio (Headphone / Line-out) |
| Vaata lisaks | |
























