Maastikuratas Romet Rambler FIT 29, 2024, M, must/hall
Maastikuratas Romet Rambler FIT 29, 2024, M, must/hall
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | ROMET |
| Kategooria | Maastikurattad |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Mmaksimaalne kasv | 180 |
| Kaubamärk | Romet |
| Värv | Must |
| Minimaalne pikkus | 172 |
| Mudel | 29 |
| Kollektsioon | Rambler Fit |
| Raami suurus | 18" |
| Kaal | 15.4 |
| Päritoluriik | Poola |
| Jalgratas on mõeldud | Meeste |
| Korviga | - |
| Kasutaja/-te maksimaalne kehakaal | 115 |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | Ketas-tüüpi, hüdraulilised |
| Tagumise piduri tüüp | Ketas-tüüpi, hüdraulilised |
| Jalgratta tüüp | Mägi- |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | Alumiinium 6061 |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | 29", Alloy, Double Wall |
| Rehvid | Michelin Country GripR 29×2.1 |
| Rattarummid | Shimano FH-TX505 / Shimano HB-TX505 |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Kahvli mudel | Suntour XCE 100mm |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | Shimano SM-RT10 centerlock 160mm |
| Jõuülekanne | Shimano Alivio RD-M3100 SGS |
| Käikude arv | 16 |
| Käigu vahetuse kangid | Shimano Acera SL-M315 |
| Eesmine käiguvaheti | Shimano FC-M315-2 36/22T 170mm |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano CS-HG31-8 11-34T 8 speeds |
| Roolisammas | Alumiiniumist rosett 90mm/31,8mm |
| Rool | Romet aluminum 720mm/31.8mm |
| Sadula alus | Alumiinium Romet 30.4mm/350mm |
| Sadul | Romet |
| Kokkupaneku % | 95 |
| Esiratta suurus | 29 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 29 |
| Vaata lisaks | |














