Maastikuratas Romet Rambler R6.4 2024, 26, 18, must
Maastikuratas Romet Rambler R6.4 2024, 26, 18, must
Dviratis Romet Rambler R6.4 2025 black-copper-18" / LTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
555.17 €
|
Poodi bigbox.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-03-10 21:06
! Teata veast| Bränd | ROMET |
| Kategooria | Maastikurattad |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Mmaksimaalne kasv | 185 |
| Kaubamärk | Romet |
| Värv | Must |
| Minimaalne pikkus | 178 |
| Mudel | R6.4 |
| Kollektsioon | Rambler |
| Raami suurus | 18" |
| Kaal | 14.4 |
| Päritoluriik | Poola |
| Jalgratas on mõeldud | Meeste |
| Korviga | - |
| Kasutaja/-te maksimaalne kehakaal | 115 |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | Ketas-tüüpi, mehaanilised |
| Tagumise piduri tüüp | Ketas-tüüpi, mehaanilised |
| Jalgratta tüüp | Mägi- |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | Alumiinium 6061 |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | Aluminum two-chamber |
| Rehvid | Schwalbe Rapid Rob 26" x 2.1" |
| Rattarummid | Alumiinium |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Kahvli käik | 100 |
| Kahvli mudel | Suntour XCT HLO 100mm |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | Shimano BL-MT200/BR-M200 |
| Jõuülekanne | Shimano Tourney FD-TY700 / Shimano Acera RD-M36 |
| Käikude arv | 24 |
| Käigu vahetuse kangid | Shimano Acera SL-M315 |
| Eesmine käiguvaheti | Shimano CS-HG31-8 11-34T 8 speed |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano Tourney FC-TY301 42/34/24T 170mm |
| Roolisammas | Alumiiniumist rosett 90mm/31,8mm |
| Rool | Romet aluminum 680mm/31.8mm |
| Sadula alus | Alumiinium Romet 27.2mm/300mm |
| Sadul | Romet |
| Kokkupaneku % | 85 |
| Esiratta suurus | 26 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 26 |
| Vaata lisaks | |















