Maastikuratas Romet Žalgiris R6, 26, 18, must/roheline
Maastikuratas Romet Žalgiris R6, 26, 18, must/roheline
Jalgratas Romet ZALGIRIS R6 must-roheline-18" / LTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
359.47 €
|
Poodi bigbox.ee |
Jalgratas mägi- Romet Žalgiris R6, 26 ", 18" raam, must v./roheline v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 549 € |
|
419.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Jalgratas mägi- Romet Žalgiris R6, 26 ", 18" raam, must v./roheline v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 549 € |
|
419.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-30 21:32
! Teata veast| Bränd | ROMET |
| Kategooria | Maastikurattad |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Et ratas kaua vastu peaks, tuleb seda järjekindlalt hooldada. Ratta esimene hooldus on kohustuslik ja siis soovitav korrata hooldus peale iga 300km läbimist või vastavalt vajadusele (hooajaline hooldus) |
| Mmaksimaalne kasv | 185 |
| Kaubamärk | Romet |
| Värv | Must |
| Minimaalne pikkus | 178 |
| Mudel | R6 |
| Kollektsioon | Žalgiris |
| Raami suurus | 18" |
| Kaal | 14.2 |
| Päritoluriik | Poola |
| Jalgratas on mõeldud | Meeste |
| Korviga | - |
| Kasutaja/-te maksimaalne kehakaal | 115 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | Ketas-tüüpi, hüdraulilised |
| Tagumise piduri tüüp | Ketas-tüüpi, hüdraulilised |
| Jalgratta tüüp | Mägi- |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | Alumiinium 6061 |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | Aluminum two-chamber |
| Rehvid | Michelin Country At 26"x2.0" (50-559) |
| Rattarummid | Alumiinium |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Kahvli mudel | Pehme |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | Shimano BR-MT200 |
| Jõuülekanne | Shimano Tourney TY300 |
| Käikude arv | 21 |
| Käigu vahetuse kangid | Shimano SL-M315 |
| Eesmine käiguvaheti | Shimano FC-TY301 42x34x24T |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano MF-TZ500 14-28T |
| Roolisammas | Alumiinium 60mm/31.8mm |
| Rool | Alumiinium Romet 600mm/31,8mm. |
| Sadula alus | Alumiinium Romet 27,2mm/300mm. |
| Sadul | Romet |
| Kokkupaneku % | 85 |
| Esiratta suurus | 26 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 26 |
| Vaata lisaks | |















