LG 50NANO82T3B
LG 50NANO82T3B
LG Electronics LG 50'' NANO 82 4K teler (2024) (50NANO82T3B.AEU)Vaata lisaks |
|
342.70 €
|
Poodi smartech.ee |
Televiisor LG NanoCell AI 50NANO82T3B, 50 ", 4K Ultra HDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 409 € |
|
379.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Televiisor LG NanoCell AI 50NANO82T3B, 50 ", 4K Ultra HDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 409 € |
|
379.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 16:28
! Teata veast| Bränd | LG |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | UHD/QNED/QLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K Ultra HD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | - |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI CEC |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | - |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Võimsus | 109 |
| Kaubamärk | LG |
| Sügavus | 5.7 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | Clear Voice Pro |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 12.2 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 50NANO82T3B |
| Seeria | - |
| Laius | 112.1 |
| Kaal | 12.3 |
| Päritoluriik | Poola |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 2.0 |
| Energiatarve väljalülitatud olekus | 0.5 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 109 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 44-50" |
| Energiatõhususe klass | G |
| Aastane energiatarve | 70 |
| Kõrgus | 65.1 |
| Ekraani diagonaal | 50 |
| Installitud operatsioonisüsteem | webOS |
| Sügavus alusega | 23 |
| Kõrgus alusega | 71.6 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2 |
| S/PDIF-liides | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| WiDi-liides | - |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Nutikas juhtpaneel | + |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Protsessori mudel | α5 AI Procesors 4K Gen7 |
| Vaata lisaks | |










































