Lenovo Yoga Slim 7 14IMH9
Lenovo Yoga Slim 7 14IMH9
LENOVO YOGA SLIM 7 14IMH9 Ultra 5 125H, 16GB, 1TB SSD, NVMe M.2, 14" OLED 1920 x..Vaata lisaks |
|
705.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
Sülearvuti Lenovo Yoga Slim 7 14IMH9, AI PC, 14 WUXGA, Intel Core Ultra 5, RAM 1..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
829.00 €
|
Poodi bigbox.ee |
Lenovo YOGA Slim 7 14 - Ultra 5 125H | 14"-WUXGA-OLED | 16GB | 1TB | Win11Home |
|
878.09 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
Lenovo Yoga Slim 7 14IMH9 | Intel Ultra 7 155H 4800Hz | 16GB LPDDR5 | 512GB SSD .. |
|
925.00 €
|
Poodi laptopid.ee |
Lenovo YOGA Slim 7 14 - Ultra 5 125H | 14"-WUXGA-OLED | 16GB | 1TB | Win11Home |.. |
|
972.75 €
|
Poodi multo.eu |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-26 06:56
! Teata veast| Bränd | LENOVO |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Ekraani sagedus | 60 |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Mudel | 14IMH9 OLED |
| Seeria | Lenovo Yoga Slim 7 |
| Videokaardi mudel | Intel Arc Graphics |
| Kaal | 1.39 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Operatiivmälu tüüp | LPDDR5X |
| Taastatud | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Ultrabook |
| Ekraani diagonaal | 14 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Läikiv |
| IPS ekraan | + |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ Ultra 5 125H |
| Protsessori sagedus | 2.5 |
| Protsessori tuumad | 14 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Aku garantii | 12 |
| Vaata lisaks | |









































