Lenovo ThinkBook 16 G7 QOY
Lenovo ThinkBook 16 G7 QOY
LENOVO THINKBOOK 16 G7 Gen 7 QOY Qualcomm Snapdragon X Plus - X1P42100, 16GB, 51..Vaata lisaks |
|
669.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
Lenovo ThinkBook 16 G7 QOY 16 FHD+ IPS X1P-42-100 32GB 512SSD W11P 21NH001UPB0% liising 175.33Eur kuni 6 kuud |
|
1051.99 €
|
Poodi rde.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-20 06:06
! Teata veast| Bränd | LENOVO |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Puhvermälu (Cache) | 30 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 60 |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Mudel | 21NH000BMH |
| Pikkus | 248.4 |
| Seeria | Lenovo ThinkBook 16 G7 QOY |
| Videokaardi mudel | Qualcomm® Adreno™ GPU |
| Laius | 356.4 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.82 |
| Operatiivmälu tüüp | LPDDR5X |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 84 |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 16.7 |
| Ekraani diagonaal | 16 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 8448 |
| Protsessori tüüp | Qualcomm |
| Protsessori klass | Qualcomm Snapdragon |
| Protsessori mudel | Snapdragon® X Plus X1P-42-100 |
| Protsessori sagedus | 3.2 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Adreno |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Qualcomm® WCD9385 |
| Võrgukaart | Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.3 |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | SD |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Turvasüsteem | TPM 2.0 |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | Bluetooth 5.3 |
| Vaata lisaks | |




































