Lenovo Tab M10 Plus
Lenovo Tab M10 Plus
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-01-26 22:13
! Teata veast| Bränd | Lenovo |
| Kategooria | Tahvelarvutid |
| Toote tüüp | Tahvelarvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 2K |
| Ekraani eraldusvõime | 2000 x 1200 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Ei |
| Mälumaht | 128 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 1 |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 1 |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Traadita ühenduse standardid | 802.11ac |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.1 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 1 |
| USB 2.0 liideste tüüp | C-tüüpi |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Sisseehitatud audiokõlarid | + |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Värv | Hall |
| Korpuse materjal | Polükarbonaat |
| Mudel | Tab M10 Plus (3rd Gen) |
| Pikkus | 15.88 |
| Eesmine kaamera | 8 MP |
| Tagumine kaamera | 8 MP |
| Laius | 25.12 |
| Kaal | 465 |
| Traadita ühendus (WiFi) | + |
| Kõrgus | 0.745 |
| Ekraani diagonaal | 10.6 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | Android™ 12 |
| Protsessori tüüp | Qualcomm |
| Protsessori mudel | Qualcomm® Snapdragon™ SDM680 |
| Protsessori sagedus | 2.4 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 4 GB |
| Videokaardi tüüp | Adreno |
| Videokaardi mudel | Adreno 610 |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Aku tehnoloogia | LiPo |
| Aku maht | 7500 |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Vaata lisaks | |



























































