Lenovo Legion Slim 5 16APH8
Lenovo Legion Slim 5 16APH8
LENOVO 16" Legion Slim 5 16APH8 Ryzen 7 7840HS 16GB 512GB SSD RTX 4070 Windows 11Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1763.99 € Vaata lisaks |
|
1603.99 €*
|
Poodi kaup24.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-03-18 14:14
! Teata veast| Bränd | LENOVO |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Ekraani eraldusvõime | 2560 x 1600 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Puhvermälu (Cache) | 16 |
| Ekraani sagedus | 240 |
| Korpuse materjal | ABS-plastmass |
| Mudel | 16APH8 |
| Pikkus | 261 |
| Seeria | Lenovo Legion Slim 5 |
| Protsessori põlvkond | AMD Ryzen™ (AMD) |
| Videokaardi mudel | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Laius | 360 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 2.3 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Operatsioonisüsteemi keel | Poola |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 80 |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Mänguritele |
| Kõrgus | 21.9 |
| Ekraani diagonaal | 16 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 4800 |
| Protsessori tüüp | AMD |
| Protsessori klass | AMD Ryzen 5 |
| Protsessori mudel | AMD Ryzen™ 5 7640HS |
| Protsessori sagedus | 4.3 |
| Protsessori tuumad | 6 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 11 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 64 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 1 TB |
| Arvuti kogumälumaht | 1 TB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 8 GB GDDR6 |
| Võrgukaart | 100/1000M Wi-Fi® 6E, 802.11ax 2x2 |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | + |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Turvasüsteem | TPM 2.0 |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | Bluetooth |
| Vaata lisaks | |




































