Lenovo Legion Pro 5 16IRX9
Lenovo Legion Pro 5 16IRX9
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | LENOVO |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | WQXGA |
| Ekraani eraldusvõime | 2560 x 1600 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Puhvermälu (Cache) | 24 |
| Helisüsteem | Nahimic Audio |
| Ekraani sagedus | 240 |
| Korpuse materjal | ABS-plastmass |
| Mudel | 83DF00EKPB |
| Pikkus | 363.4 |
| Seeria | Lenovo Legion Pro 5 16IRX9 |
| Videokaardi mudel | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Laius | 261.75 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 2.5 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 80 |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Mänguritele |
| Kõrgus | 26.95 |
| Ekraani diagonaal | 16 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Puudub |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 5600 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i5-14500HX |
| Protsessori sagedus | 1.9 |
| Protsessori tuumad | 14 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 32 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 32 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel® HM770 |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 1 TB |
| Arvuti kogumälumaht | 1 TB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 8 GB GDDR6 |
| Helikaardi mudel | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287 |
| Võrgukaart | 100/1000M Wi-Fi® 6E, 802.11ax 2x2 + BT5.2 |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | + |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Turvasüsteem | TPM 2.0 |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | 3 x USB-A 3.2 Gen 1 |
| Vaata lisaks | |









































