Lenovo IdeaPad Slim 3 14IAH8
Lenovo IdeaPad Slim 3 14IAH8
Lenovo IdeaPad Slim 3 Chrome 14M868 14 FHD 520 8GB 128GB ChromeOS 82XJ003QPB0% liising 53.01Eur kuni 6 kuud |
|
318.07 €
|
Poodi rde.ee |
LENOVO IDEAPAD SLIM 3 14IAH8 i5 12450H, 16GB, 512GB SSD, NVMe M.2, 14" 1920 x 10..Vaata lisaks |
|
479.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-17 12:56
! Teata veast| Bränd | LENOVO |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Helisüsteem | Dolby Audio |
| Korpuse materjal | Polükarbonaat |
| Mudel | 14IAH8 |
| Pikkus | 213.8 |
| Seeria | Lenovo IdeaPad Slim 3 |
| Protsessori põlvkond | Alder Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 324.3 |
| Kaal | 1.37 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 17.9 |
| Ekraani diagonaal | 14 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 4800 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | i5-12450H |
| Protsessori sagedus | 3.3 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 11 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel® SoC Platform |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Võrgukaart | 802.11ax |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | SD |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Turvasüsteem | TPM 2.0 |
| Liidesed | 1 x Audio (Combo) |
| Vaata lisaks | |


































