Intel Core i5-14400
Intel Core i5-14400
INTEL Core i5-14400 10-tuumaline CPU, Socket 1700, Tray (jahuti eraldi)Vaata lisaks |
|
238.20 €
|
Poodi smartech.ee |
Intel Procesor Intel Core i5-14400, 2.5 GHz, 20 MB, OEM (CM8071504821112)Vaata lisaks |
|
243.19 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
Intel | i5-14400 | FCLGA1700 | Processor threads 16 | Intel Core i5 | Processor ..Vaata lisaks |
|
285.10 €
|
Poodi multo.eu |
Action Actina 5901443418047 PC Intel® Core™ i5 i5-14400 16 GB DDR5-SDRAM 500 GB ..Vaata lisaks |
|
570.52 €
|
Poodi viron.ee |
HP Omnidesk Slim Desktop S03-0152ng - Intel i5-14400, 16GB RAM, 512GB SSD, Intel..Vaata lisaks |
|
639.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
Actina 5901443418047 Arvuti Intel® Core™ i5 i5-14400 16 GB DDR5-SDRAM 500 GB SSD..Vaata lisaks |
|
648.69 €
|
Poodi enter24.eu |
HP Pro SFF 290 G9 Desktop PC Intel® Core™ i5 i5-14400 8 GB DDR4-SDRAM ..Vaata lisaks |
|
661.71 €
|
Poodi percte.eu |
Actina 5901443418047 PC Intel® Core™ i5 i5-14400 16 GB DDR5-SDRAM 500 GB SSD Win..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
672.91 €
|
Poodi bigbox.ee |
Actina 5901443418047 PC Intel® Core™ i5 i5-14400 16 GB DDR5-SDRAM 500 GB SSD Win..Vaata lisaks |
|
686.89 €
|
Poodi heahind.ee |
HP Pro SFF 290 G9 Desktop PC Intel® Core™ i5 i5-14400 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD..Vaata lisaks |
|
692.38 €
|
Poodi alfashop.ee |
Statsionaarne arvuti HP Pro Intel® Core™ i5-14400, 512 GB, DDR4 8 GB, SSD 512 GB..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 769 € Vaata lisaks |
|
729.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Statsionaarne arvuti HP Pro Intel® Core™ i5-14400, 512 GB, DDR4 8 GB, SSD 512 GB..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 769 € Vaata lisaks |
|
729.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Dell Pro | Essential QVT1260 | Desktop | Tower | Intel Core i5 | i5-14400 | 16 G..Vaata lisaks |
|
766.00 €
|
Poodi techmarket.ee |
HP Pro SFF 290 G9 lauaarvuti Intel® Core™ i5 i5-14400 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD..Vaata lisaks |
|
772.69 €
|
Poodi freyo.ee |
Lauaarvuti Dell N2006VDT3030MTEMEA01_16 Intel Core i5-14400 16 GB RAM 512 GB SSDHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 846.79 € Vaata lisaks |
|
773.00 €*
|
Poodi kaup24.ee |
PC MSI Desktop Intel® CoreT i5 i5-14400Laos 9 tk – telli E-R enne 16:00 ja saad kätte juba järgmisel tööpäeval! |
|
843.37 €
|
Poodi datagroove.ee |
PC|MSI|Desktop|Intel® CoreT i5|i5-14400|8 GB|DDR5-SDRAM|Storage SSD|Total storag..Vaata lisaks |
|
849.00 €
|
Poodi fotofabrikas.lt |
Msi PRO DP80 A14G-004EU, Intel Core i5-14400, 16GB DDR5, 512GB SSD, Wi-Fi 6E, Bl..Vaata lisaks |
|
890.90 €
|
Poodi inserv.ee |
Other Computer Accessory MSI Monoblock PC||PRO|AP241P 14M|Business|All in One|C.. |
|
1166.67 €
|
Poodi electrobase.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-18 02:32
! Teata veast| Bränd | INTEL |
| Kategooria | Protsessorid |
| Toote tüüp | Lauaarvutid |
| Kuva tüüp | TFT IPS |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | FHD |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Eesmine kaamera | + |
| Garantii | 24 |
| Kere suurus | All in One (AIO) |
| Protsessori maksimaalne sagedus | 4.70 |
| Operatiivmälu pesade kogus | 2 |
| Toiteploki (PSU) mudel | PSU |
| Hiir kuulub komplekti | Ei |
| Kaubamärk | MSI |
| Värv | Must |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | AP272P 14M-496EU |
| Pikkus | 37.2 |
| Videokaardi mudel | Intel UHD Graphics |
| Laius | 13.1 |
| Kaal | 8 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 (SO-DIMM) |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | All In One arvutid |
| Kõrgus | 40.8 |
| Ekraani diagonaal | 27 |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 4800 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i5 - 14400 |
| Protsessori sagedus | 3.5 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 64 GB |
| Vabade operatiivmälu pesade kogus | 0 |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Integrated |
| Võrgukaart | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Optiline seade | - |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | - |
| Liidesed | DisplayPort |
| Vaata lisaks | |



















































