Intel Core i5-14500
Intel Core i5-14500
Intel Core i5-14500 BX80715145000% liising 48.83Eur kuni 6 kuud |
|
292.95 €
|
Poodi rde.ee |
Intel Core i5-14500 (6P+8E/20T, 2.6 GHz, 24 MB Cache, LGA1700, 65W) BX8071514500 |
|
294.26 €
|
Poodi toppc.ee |
Intel Core i5-14500 processor, 2.6 GHz, 24 MB, BOX (BX8071514500)Vaata lisaks |
|
317.90 €
|
Poodi smartech.ee |
Intel Procesor Intel Core i5-14500, 2.6 GHz, 24 MB, BOX (BX8071514500) |
|
408.73 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
Intel Core i5 14500 LGA1700 33MB Cache 5,0GHz tray | CM8071505093104 | 4251538..Vaata lisaks |
|
413.91 €
|
Poodi enter24.eu |
CPU Intel Core i5-14500 / LGA1700 / Tray 14 Cores / 20 Threads / 24M CacheVaata lisaks |
|
438.60 €
|
Poodi galador.ee |
Innovation IT PC Intel i5-14500 SSD M.2 NVMe - Core i5 - Core i5 - 32 GB | A1386.. |
|
716.76 €
|
Poodi viron.ee |
Lenovo ThinkStation P3 TINY WORKSTATION Intel i5-14500 vPro 512GB NVMe 16GB Wind..Vaata lisaks |
|
815.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
Dell Komputer Dell Komputer Dell Pro Slim Essential QVS1260 Win11Pro i5-14500/16.. |
|
851.53 €
|
Poodi percte.eu |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-17 21:15
! Teata veast| Bränd | INTEL |
| Kategooria | Protsessorid |
| Toote tüüp | Lauaarvutid |
| Garantii | 24 |
| Kere mudel | OptiPlex 7020 |
| Kere suurus | SFF |
| Protsessori maksimaalne sagedus | 5 |
| Kaubamärk | Dell |
| Värv | Must |
| Seeria | OptiPlex 7020 |
| Videokaardi mudel | Intel UHD Graphics 770 |
| Kaal | 1.1 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel Core i5-14500 |
| Protsessori sagedus | 1.9 |
| Protsessori tuumad | 14 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Built-In |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Optiline seade | - |
| Liidesed | DisplayPort |
| Vaata lisaks | |




















































