HP Victus 15
HP Victus 15
HP Victus 15-fb3038nw - Ryzen 7 7445HS | 15,6"-144Hz | 16GB | 512GB | Win11Home ..Vaata lisaks |
|
731.99 €
|
Poodi percte.eu |
Notebook HP Victus 15-fb3040nw CPU AMD RyzenT 7Laos 4 tk – telli E-R enne 16:00 ja saad kätte juba järgmisel tööpäeval! Vaata lisaks |
|
772.71 €
|
Poodi datagroove.ee |
HP Victus 15-fb3038nw - Ryzen 7 7445HS | 15,6"-144Hz | 16GB | 512GB | Win11Home ..Vaata lisaks |
|
774.60 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
Notebook|HP|Victus|15-fb3040nw|CPU AMD RyzenT 7|7445HS|15.6 "|1920 x 1080 pixels..Vaata lisaks |
|
775.61 €
|
Poodi enter24.eu |
Notebook | HP | Victus | 15-fb3040nw | CPU AMD RyzenT 7 | 7445HS | 15.6 " | 1920..Vaata lisaks |
|
780.00 €
|
Poodi techmarket.ee |
Notebook|HP|Victus|15-fb3040nw|CPU AMD RyzenT 7|7445HS|15.6 "|1920 x 1080 pixels..Vaata lisaks |
|
780.20 €
|
Poodi galador.ee |
HP Victus 15-eb3040nw - Ryzen 7 7445HS | 15,6"-144Hz | 16GB | 512GB | ei OS | RT..Vaata lisaks |
|
780.20 €
|
Poodi smartech.ee |
HP Victus 15-fa2082wm 144hz i5-13420H 16GB 512SSD RTX4050 US W11 Silversaa kätte 15 minutiga Tallinnas (t.p. 9:30-18:00), kiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 131.67Eur Vaata lisaks |
|
789.99 €
|
Poodi rde.ee |
Hewlett Packard Victus 15-fb3040nw - Ryzen 7 7445HS | 15,6"-144Hz | 16GB | 512GB..Vaata lisaks |
|
790.66 €
|
Poodi toppc.ee |
HP VICTUS 15-FA2082 mänguriarvuti, Core i5-13420H, 512GB SSD, 16GB, 15.6" WIN11,..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
795.30 €
|
Poodi bigbox.ee |
Sülearvuti HP Victus 15-FA2082 15,6" FHD IPS 144Hz Core i5-13420H 16GB 512GB RTX..Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 869.0 € Vaata lisaks |
|
812.59 €*
|
Poodi kaup24.ee |
HP Victus 15-fb3040nw - Ryzen 7 7445HS | 15.6"-144Hz | 16GB | 512GB | no Os | RT..Vaata lisaks |
|
815.25 €
|
Poodi multo.eu |
Sülearvuti HP Victus 15 9W1Q0EA, i5-13420H, 16 GB, 512 GB, 15.6 ", RTX 4050, mus..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 969 € Vaata lisaks |
|
843.19 €*
|
Poodi 1a.ee |
Sülearvuti HP Victus 15 9W1Q0EA, i5-13420H, 16 GB, 512 GB, 15.6 ", RTX 4050, mus..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 969 € Vaata lisaks |
|
843.19 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Notebook|HP|Victus|15-fb3040nw|CPU AMD RyzenT 7|7445HS|15.6 "|1920 x 1080 pixels..Vaata lisaks |
|
863.15 €
|
Poodi freyo.ee |
HP VICTUS 15 FB2063 GAMING AMD Ryzen 5 7535HS 512GB SSD, 8GB 15.6" (1920x1080) W..Vaata lisaks |
|
929.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
HP Victus 15-fb3020nw 15.6 AMD Ryzen 5/16GB RAM/512GB SSD/NVIDIA GeForce RTX 305.. |
|
995.87 €
|
Poodi alfashop.ee |
HP Victus 15-FB3020NW Black 15.6 " IPSLaos 5 tk – telli E-R enne 16:00 ja saad kätte juba järgmisel tööpäeval! |
|
1018.78 €
|
Poodi novalo.ee |
HP Victus | 15-FB3020NW | Black | 15.6 " | IPS | FHD | 1920 x 1080 pixels | Anti.. |
|
1020.00 €
|
Poodi gameroom.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-19 23:40
! Teata veast| Bränd | HP |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | HP |
| Puhvermälu (Cache) | 18 |
| Helisüsteem | Bang & Olufsen |
| Ekraani sagedus | 144 |
| Mudel | Victus Gaming 15-fa1040nr, Intel® Core™ i5-12500H, 16 GB, 512 GB, 15.6 ", RTX 4050 |
| Pikkus | 35.789 |
| Seeria | HP Victus Gaming |
| Protsessori põlvkond | 12th Generation Intel® Core™ i5 |
| Videokaardi mudel | RTX 4050 |
| Laius | 25.502 |
| Kahjustatud pakend | + |
| Kaal | 2.3 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Mänguritele |
| Kõrgus | 2.362 |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Korpuse värv | Hõbe |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 3200 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i5-12500H |
| Protsessori sagedus | 4.5 |
| Protsessori tuumad | 12 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 11 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 6 GB GDDR6 |
| Helikaardi mudel | Audio by B&O |
| Võrgukaart | Wi-Fi 6 (802.11ax), 10/100/1000 |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | + |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | SD |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Aku tööiga kuni | 10.5 |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | 2 x USB Type-A |
| Vaata lisaks | |






























































