HP ProBook 460 G11
HP ProBook 460 G11
HP ProBook 460 G11 16" WUXGA IPS Ultra 5 125U 8GB/256GB SSD DOS AA0D1ES - BTO | ..Vaata lisaks |
|
671.55 €
|
Poodi enter24.eu |
HP ProBook 460 G11 16 WUXGA IPS Ultra 5 125U 8GB/256GB SSD DOS AA0D1ESVaata lisaks |
|
681.60 €
|
Poodi smartech.ee |
HP ProBook 460 G11 AA0V6ES 16" WUXGA IPS, Intel Core Ultra 5 125U, 16 GB RAM, 51..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
813.08 €
|
Poodi bigbox.ee |
HP ProBook 460 G11 Silver 16 " IPS WUXGA 1920 × 1200 pixels Anti-glare AMD Ryzen.. |
|
895.02 €
|
Poodi alfashop.ee |
HP ProBook 460 G11 16 WUXGA AMD R7-7735U/16GB/512GB/AMD Radeon Graphics/WIN11 Pr..Vaata lisaks |
|
899.00 €
|
Poodi fotofabrikas.lt |
HP ProBook 460 G11 AA0V6ES 16" WUXGA IPS, Intel Ultra 5 125U, 16GB RAM, 512GB SS..Vaata lisaks |
|
905.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
HP ProBook 460 G11 16 WUXGA AMD R7-7735U/16GB/512GB/AMD Radeon Graphics/WIN11 Pr..Vaata lisaks |
|
913.69 €
|
Poodi galador.ee |
HP ProBook 460 G11 16 WUXGA AMD R7-7735U/16GB/512GB/AMD Radeon Graphics/WIN11 Pr.. |
|
924.00 €
|
Poodi techmarket.ee |
HP ProBook 460 G11 16 FHD+ IPS 125U 16GB 512SSD EN W11Pro Silver0% liising 164.9Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
989.40 €
|
Poodi rde.ee |
HP Laptop HP ProBook 460 G11 Ultra 7 155U / 16 GB / 512 GB / W11 Pro (A38DPET)Vaata lisaks |
|
1005.31 €
|
Poodi percte.eu |
HP Laptop HP ProBook 460 G11 Ultra 7 155U / 16 GB / 512 GB / W11 Pro (A38DPET)Vaata lisaks |
|
1082.83 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
HP ProBook 460 G11 - Ultra 7 155U | 16"-WUXGA | 16GB | 512GB | Win11Pro | A38DPE.. |
|
1086.60 €
|
Poodi multo.eu |
Sülearvuti HP ProBook 460 G11, Intel Core Ultra U7-155U, 16 GB, 512 GB, 16 ", In..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1149 € |
|
1099.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Sülearvuti HP ProBook 460 G11, Intel Core Ultra U7-155U, 16 GB, 512 GB, 16 ", In..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1149 € |
|
1099.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Sülearvuti HP ProBook 460 G11 - Ultra 7 155U | 16''-WUXGA | 16GB | 512GB | Win11.. |
|
1104.00 €
|
Poodi kaup24.ee |
HP ProBook 460 G11 16" Intel Core Ultra 7 155U 16GB DDR5-SDRAM 512GB SSD Windows.. |
|
1244.20 €
|
Poodi dakauf.eu |
Hewlett Packard ProBook 460 G11 - Ultra 7 155U | 16"-WUXGA | 16GB | 512GB | Win1.. |
|
1254.14 €
|
Poodi toppc.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-17 15:58
! Teata veast| Bränd | HP |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | TFT |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | HP |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | 460 G11 |
| Pikkus | 2510 |
| Seeria | ProBook |
| Protsessori põlvkond | Meteor Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel Graphics |
| Laius | 3590 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.74 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 11 |
| Ekraani diagonaal | 16 |
| Korpuse värv | Hõbe |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 5600 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Protsessori mudel | 125U |
| Protsessori sagedus | 1.3 |
| Protsessori tuumad | 12 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | Iris Xe |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | - |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | HDMI |
| Vaata lisaks | |















































